JÓZEFOSŁAW & JULIANÓW

Forum Mieszkańców Józefosławia i Julianowa - Jozefoslaw.com.pl
Teraz jest Wt cze 19, 2018 1:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 2:12 pm 

Cześć. Zaczynam rozglądać się za szkołą dla dziecka. Najbliżej mamy do Pro Futuro http://www.profuturo.edu.pl/ . Słyszeliście coś może o tym miejscu? Jak wygląda oferta edukacyjna, czy mają jakieś zajęcia dodatkowe itd? Każda opinia będzie cenna.

PostNapisane: Pn lis 14, 2016 2:04 pm 

Powiem ci, że ja też zastanawiam się nad tą szkołą. Najbardziej przekonuje mnie to, że Pro Futuro to szkoła dwujęzyczna, a to chyba jeden z najlepszych sposobów na to, żeby dziecko naprawdę dobrze nauczyło się języka. Teraz bez angielskiego ani rusz. Z tego, co widziałam na stronie, to w programie nauczania mają np. programowanie, są też fajne sekcje sportowe. Wygląda to nieźle.

PostNapisane: Pn lis 14, 2016 4:48 pm 

Agresywny marketing Pro Futuro. I do tego bez sensu. Kto ma forum Jozefoslawiu pyta o szkole z Bemowa, pisząc, że mu tam najbliżej. A odpowiedzi jak z ulotki reklamowej. Słabe.

PostNapisane: Wt lis 15, 2016 12:29 pm 

Według mnie nie ma w tym nic agresywnego. Sama znam przypadki osób, które wożą swoje dzieci do prywatnych szkół, oddalonych duży kawałek od domu. Jeśli kogoś na to stać i zależu mu na renomie placówki, to jest w stanie zdecydować się na taki krok. W końcu to inwestycja w dziecko. A swoją drogą, czy oprócz tych zajęć sportowych w skład czesnego wchodzi jeszcze coś dodatkowego?

PostNapisane: Wt lis 15, 2016 12:41 pm 

Tia. I wszystkie te osoby dołączają do forum w dniu, kiedy publikują swój post.

PostNapisane: Wt lis 15, 2016 4:05 pm 

pasent napisał(a):
Według mnie nie ma w tym nic agresywnego. Sama znam przypadki osób, które wożą swoje dzieci do prywatnych szkół, oddalonych duży kawałek od domu. Jeśli kogoś na to stać i zależu mu na renomie placówki, to jest w stanie zdecydować się na taki krok. W końcu to inwestycja w dziecko. A swoją drogą, czy oprócz tych zajęć sportowych w skład czesnego wchodzi jeszcze coś dodatkowego?

Zgadzam się z tym co piszesz ja sama jako dziecko byłam w szkole nieco oddalonej od miejsca zamieszkania ze względu na to, że była lepsza. W Pro Futuro jest wiele zajęć dodatkowych. Według mnie każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie.
Szkoła według mnie znacznie plusuje dzięki tak dużej ilości zajęć dodatkowych do wyboru.

PostNapisane: Wt lis 15, 2016 8:49 pm 

Szkoły tego typu są fajne jednak niewiele osób na nie stać :(

PostNapisane: Wt lis 15, 2016 8:57 pm 

To prawda szkoły tego typu niestety są drogie dlatego nie każdy może sobie pozwolić na posłanie dziecka do takiej szkoły. Jednak jeżeli ma się te możliwości to uważam, że nie warto oszczędzać na edukacji dziecka. Uważam, że szkoły takie jak Pro futuro pozytywnie wpływają na ich rozwój.

PostNapisane: Śr lis 16, 2016 2:26 pm 

Niestety szkoły prywatne to nie wydatek dla każdego ale na edukacji dzieciaków nie powinno się oszczędzać :) Akurat w Pro Futuro kwota czesnego jest jak najbardziej uzasadniona. Mają bardzo dobrą kadrę nauczycielską, multum zajęć dodatkowych, a całe środowisko jest jak najbardziej przyjazne maluchom. Do tego inwestujemy w ich naukę języków obcych, a wiadomo, że taka umiejętność procentuje w przyszłości!

Strefa czasowa: UTC + 1