JÓZEFOSŁAW & JULIANÓW

Forum Mieszkańców Józefosławia i Julianowa - Jozefoslaw.com.pl
Teraz jest Wt cze 19, 2018 1:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 13, 2015 12:02 pm 

cześć,
Pisze to jako wskazówkę przy wyborze przedszkola w naszej miejscowości. W tym roku drugie z mooich pociech zakończyło edukację przedszkolną, i chciałem Wam serdecznie polecić to miejsce, jako doskonałą placówkę w kształceniu przedszkolaka.
Dalej będą tylko przykłady na potwierdzenie rewelacyjności tego miejsca, więc jak ktoś nie jest zainteresowany, to może już tu zakończyć czytanie....
Przedszkole mieści się w dużym bliźniaku z olbrzymim ogrodem, z dala od ul. Bażanciej, bo wejście jest od Perliczej. pozwala to zachować absolutny spokój otoczenia. Panie są fantastyczne, starają się pomóc młodemu człowiekowi na wiele sposobów, bardzo często poświęcając także swój prywatny czas na rozwój dzieci, w tym także poszukują inicjatyw poza przedszkolem - np. wystawiając przygotowywane sztuki na festiwalach:)
Za jedzeniem przygotowywanym przez i pod okiem p. Mirki, mój starszy syn, który z przedszkola odszedł 3 lata temu, po dziś dzień wzdycha z utęsknieniem.
Zajęcia dodatkowe, plus wizyty pana Tomka ekologa, teatrzyków muzycznych i innych ciekawych postaci to periodyczna reguła - miesięczna, tygodniowa.
Język angielski bardzo fajnie prowadzony, z widocznymi super efektami u podopiecznych. Dla starszych dzieci "Zielone przedszkola" czyli 3 dniowy wyjazd w maju lub czerwcu.
I na koniec, coś co ciągle budzi zazdrość u innych rodziców jak im opowiadamy, czyli średnio co miesięczne "nocki" w przedszkolu, coś co wszystkie dzieci kochają najbardziej, gdzie poza zabawą do późnego wieczora jest także zbiórka na wybrany cel charytatywny.

Może się Wam ten post wydawać stronniczy, ale namówiliśmy kilka osób do zapisania dzieci do tego przedszkola i nie było ani jednego "ale".

Nasze dzieci są już w szkołach, ale naprawdę, gdybyśmy mogli sprawić żeby dalej były pod opieką kadry Leśnego, to bez wahania byśmy to uczynili.

pozdrawiam
Tomek
Ps. niniejszym oświadczam, że nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem przedszkola leśnego:)

PostNapisane: N lip 19, 2015 3:31 pm 

Witam
Chciałam sie przyłączyć do powyższej wypowiedzi.Moja corka skończyła edukację w przedszkolu leśnym w ubiegłym roku ale nadal z utęsknieniem wspomina to miejsce i oczywiście posiłki pani Mirki . Ją osobiście również jestem bardzo wdzięczna całej ekipie za opiekę i szczególnie pani Darii za przygotowanie dziecka do pierwszej klasy. Opieką w przedszkolu super. Odpórwadzając dziecko do przedszkola wiedziałam ze zostawiam je w odpowiedzialnych rękach o nic sie nie martwiac. Również wspominam z utęsknieniem notki w przedszkolu i wesołe soboty. Polecam wszystkim to przedszkole. Panie przedszkolanki na pierwszym miejscu stawiają dobro dziecka i sa bardzo odpowiedzialne.

PostNapisane: Wt lip 21, 2015 1:18 pm 

Czy mogą Państwo napisać, ile wynosi czesne w przedszkolu i co obejmuje? Czy zajęcia dodatkowe są płatne? Czy za wyjazdy trzeba dopłacać? Na stronie internetowej brak informacji dotyczących kosztów pobytu dziecka w tej placówce.

PostNapisane: Wt lip 21, 2015 8:21 pm 

Dobrze nie pamiętam ale to było 850 lub 950 zł. W cenie na pewno były wycieczki, rytmika, zajęcia z panem ekologiem, nocki,wesołe soboty i juz nie pamietam . Ale najlepiej zadzwonić do pani dyrektor Marzeny Napewno wszystko szczegolowo wyjasni. pzdr

PostNapisane: Wt lip 21, 2015 9:28 pm 

Czy tylko ja mam wrażenie, że to reklama? Myślę, że zwykły rodzic nie pisalby postów, posługując siie zdaniami, jak z ulotki reklamowej. A nazwisko dyrektor juz przebilo wszystko. Jakie ma to znaczenie, jak ona się nazywa? Zwykła odpowiedz brzmialaby - około 900, ale zadzwoń do nich, to Ci powiedzą. Po co tak kombinować?

PostNapisane: Wt lip 21, 2015 11:31 pm 

szanowny forumowicze drapka.
Przede wszystkim proponuje czytać posty ze zrozumieniem. Nie wiem gdzie forumowicz drapka -pan, pani- znalazł nazwisko pani dyrektor. Posłużyłam się tylko imieniem a nie Nazwiskiem. Ponadto nie widzę nic złego w tym ze pisze o przedszkolu w pozytywnych , skoro takie są moje JAKO RODZICA a przede wszystkim mojego dziecka odczucia. Odpowiedziałam na pytanie innego forumowicze o finanse a jak jest teraz to skierowałam ta osobę do kompetentnej osoby która tam pracuje wiele lat. NIE ROZUMIEM CO W TYM ZŁEGO.
Myślę forumowiczu drapka ze jeśli jesteś tym postem nie zainteresowany to go po prostu nie czytaj
ALE nie sugeruj co powinnam pisać a czego Nie i co jest przesada.

PostNapisane: Śr lip 22, 2015 9:42 am 

Czyli Napewno to nie jest nazwisko pani dyrektor? Zatem przed Napewno trzeba dać kropkę. I napisać to słowo bez błędu ortograficzne, czyli na pewno.
Jeśli to nie kryptoreklama, to przepraszam za zarzut. Poza tym o przedszkolu Leśnym od lat słychać dobre opinie, wiec myślę, że kryptoreklama nie jest potrzebna.

PostNapisane: Pn lip 27, 2015 1:06 pm 

Cześć,
Nie napisałem tego wątku jako kryptoreklamowego, bo nie ma to być jego ukryta reklama, tylko jak najbardziej otwarta. Czesne wynosiło 850 PLN,, plus dodatkowe zajęcia w okolicy od 70 do 120 PLN (angielski) za miesiąc.
A napisałem, go po to, bo często ludzie pytają o to co ktoś wie o jakimś przedszkolu. No to ja napisałem swoje spostrzeżenia, a zbierałem je przez 6 lat, więc uważam, że moja wiedza jest całkiem spora.
Moim zdaniem, słuchając relacji z innych przedszkoli, nie ma lepszego od Przedszkola Leśnego:)
Tomek

Strefa czasowa: UTC + 1